Zakład Pogrzebowy Bydgoszcz

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY

MAREK PAWŁOWSKI

TELEFON 24/7: 600 03 25 25

Fordoński Zakład Pogrzebowy – razem godnie pożegnamy Twoich bliskich…

FILIA ŚRÓDMIEŚCIE

Fordoński Zakład Pogrzebowy dał się poznać mieszkańcom Fordonu jako firma godna zaufania. Dlatego otrzymujemy coraz liczniejsze zlecenia od osób zamieszkujących także inne dzielnice Bydgoszczy. Obsługujemy wiele pogrzebów, dlatego coraz więcej ludzi mogło widzieć, jak przebiegają uroczystości z naszym udziałem. Doceniają oni naszą staranność w organizacji ceremonii żałobnych oraz rzetelność w działaniu.

W roku 2021 w Bydgoszczy-Śródmieściu została otwarta nowa filia Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Znajduje się ona przy ul. Chwytowo 20. Powstała z myślą o tych wszystkich Klientach, którzy cenią sobie nie tylko jakość usług pogrzebowych, ale także łatwą ich dostępność. Dogodna lokalizacja – w bezpośredniej bliskości Placu Poznańskiego, niespełna 300 metrów od Urzędu Stanu Cywilnego – ułatwia i skraca czas załatwienia spraw urzędowych. Posiadamy także własny parking. Dzięki temu zawsze gotowi jesteśmy przyjąć wszystkie osoby, które zdecydują się na skorzystanie z oferty naszej firmy.

Gwarantujemy niezmiennie wysoką jakość obsługi, szeroki asortyment usług pogrzebowych oraz produktów. W naszym biurze przy ul. Chwytowo 20 mogą się także zapoznać Państwo z bogatą ekspozycją urn, trumien i innych akcesoriów pogrzebowych. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – gotowi do wszelkiej pomocy.