Zakład Pogrzebowy Bydgoszcz

FORDOŃSKI ZAKŁAD POGRZEBOWY

MAREK PAWŁOWSKI

TELEFON 24/7: 600 03 25 25
Opinie klientów są niezwykle ważnym elementem dla każdego przedsiębiorcy.

Opinie

Opinie

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
41 wpisów.
Witold napisał/a 14 lipca, 2022
Według mnie najtaniej nie tylko na Fordonie ale w całej Bydgoszczy, byliśmy w 5 firmach i nigdzie nie zrobiono nam tak uczciwego wyliczenia za pogrzeb jak w fordońskim. polecam tą firmę.
Marian z rodziną napisał/a 29 kwietnia, 2022
Polecam w 100 % .Firma pogrzebowa Fordoński bardzo profesjonalna a zarazem tania w porównaniu z konkurencją ! Wszystko dopięte na ostatni guzik. Pomyśleli o wszystkim za mnie i nie musiałem się dodatkowo martwic czy o czymś nie zapomnę. Polecam Firmę Pana Marka.
Ewa Idzińska napisał/a 6 kwietnia, 2022
W marcu 2022 roku korzystaliśmy z usług tego zakładu. Wystarczyła jedna wizyta w zakładzie, która załatwiła wszystko. Zarówno właściciel, jak i Panie pracujące w biurze bardzo taktowni, kompetentni i sympatyczni. Oprawa muzyczna w kaplicy jak i przy grobie na wysokim poziomie. Przepięknie wykonane pieśni przy grobie - przez Pana Marka, szefa zakładu. Na pewno będziemy polecać ten zakład w przyszłości. Dziękujemy.
Wiesława Sarzała napisał/a 5 kwietnia, 2022
Korzystałam z usług tego Zakładu w związku ze śmiercią męża. W każdym momencie pracownicy, jak i Szef wykazali się profesjonalizmem i wielką pomocą w tych trudnych chwilach. W dużym stopniu odciążyli nas w załatwianiu wielu spraw. Pragnę wyrazić im za to szczere podziękowanie i polecić ich usługi.
Nawroccy napisał/a 8 grudnia, 2018
Bardzo dobra jakość i po prostu profesjonalne podejście do trudnej sytuacji rodziny, Dziękujemy
Elżbieta Lubieniecka napisał/a 22 sierpnia, 2018
Dziękuję za takt, zrozumienie, profesjonalizm!
rodzice Fabianka z rodzeństwem napisał/a 9 grudnia, 2017
Wszystkim, z Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli w pogrzebie i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Fabianka. Serdeczne podziękowanie. Panu Markowi jesteśmy bardzo wdzięczni, za to że JAKO JEDYNY W BYDGOSZCZY, zgodził się stworzyć pamiątkę po naszym synku Fabianku, która zostanie dla nas ważna do końca życia. Dziękujemy.
Elżbieta Piwonska napisał/a 31 października, 2017
Właśnie minęło pół roku od kiedy Fordonski Zakład Pogrzebowy pod przewodnictwem p.Marka Pawłowskiego pomógł mi przejść przez trud ostatniego pożegnania mojego męża Ryszarda.Wszystko odbyło się sprawnie,szybko i profesjonalnie.Piękna ceremonia.Nigdy nie uczestniczyłam w tak zorganizowanym pogrzebie.Jeszcze raz bardzo dziękuję! Dziękuję również za intencje mszalne za zmarłych .
Maria Zgoda napisał/a 28 października, 2017
Podziękowania dla całego Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego!!! „Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń.” Sz. P. Marku Pawłowski Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń. Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Rodzinie z serca DZIĘKUJEMY Panu oraz całemu Fordońskiemu Zakładowi pogrzebowemu!!!!!! JESTEŚCIE WIELCY!!!! Pozdrawiam Maria z Borówna
Joanna Birkholz napisał/a 7 września, 2017
Czasami trudno wyrazić wdzięczność. Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuca sie w oczy ich ogromne zaangażowanie i szacunek, z jakim traktują zmarłego. Ceremonia pogrzebowa była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Oni nie tylko wykonują swoją prace. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu mojego ojca Janusza. Wdzięczna córka.
Maria Zgoda z domu Śledzik napisał/a 14 lipca, 2017
Duży szacunek dla pana panie Marku i firmy pogrzebowej tak profesjonalnie poprowadzona żałobna ceremonia i prowadzony przez Pana rożaniec oraz oprawa muzyczna w kościele i podczas chowania trumny do grobu wyrażam wam wszystkim niski skłon do pasa – córka MARIA ZGODA Z DOMU ŚLEDZIK WSZYSTKIM POLECAĆ WAS BEDZIEMY
Krzysztof Opozda napisał/a 12 stycznia, 2017
Podziękowanie W dniach wielkiego smutku po stracie ukochanego syna DAMIANA spotkałem się z niezwykłym zrozumieniem osób reprezentujących Fordoński Zakład Pogrzebowy Marek Pawłowski. Serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej, wspólną modlitwę oraz wszelką życzliwość.
Elżbieta Łobanowska-Woźna z rodziną napisał/a 3 listopada, 2016
Pragnę serdecznie podziękować Panu za otrzymaną informację o mszach św. za naszych drogich zmarłych; w naszym przypadki ś.p. kochanego Męża, Tatusia i Dziadziusia Dionizego. Pierwszy raz spotykam się z takim profesjonalizmem, ze wspaniałą tradycją i wysoką kulturą Pana jako Szefa Zakładu Pogrzebowego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i przesyłam pozdrowienia.
Tomasz Straszewski napisał/a 24 marca, 2015
USŁUGA POGRZEBOWA WYKONANA Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM, ZE ZROZUMIENIEM CIĘŻKICH CHWIL PRZEŻYWANYCH PRZEZ RODZINĘ. WIELE CIEPŁYCH SŁÓW I CHĘĆ UDZIELENIA WSZELKIEJ POMOCY W ORGANIZACJI POGRZEBU POMOGŁY NAM BARDZO. Z SERCA DZIĘKUJEMY
Dorota Kotlenga napisał/a 29 grudnia, 2014
Zakład Pogrzebowy stanął na wysokości zadania. Obsługa bardzo dobra, przyjemna. Bardzo szybka obsługa co do wypełniania dokumentów. Pracownicy zakładu bardzo mili, dokładni, kulturalni. Właściciel miał zapięte wszystko na ostatni guzik. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła bez niespodzianek. Głos w trakcie śpiewu właściciela zakładu na cmentarzu brzmiał bardzo czysto i profesjonalnie. Gdybym w przyszłości miała wybrać zakład pogrzebowy to bym się udała do Zakładu Pogrzebowego Pawłowski. Dziękuję
Hanna Rewers napisał/a 15 czerwca, 2014
W ciągu dwóch lat dane było mi dwukrotnie korzystać z usług FORDOŃSKIEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO MAREK PAWŁOWSKI. To że wróciłam tam ponownie świadczy jedynie o wysokiej jakości usług oraz kompetencji pracowników tego zakładu. W obliczu nieszczęścia jakie dotyka człowieka po utracie bliskiej osoby, kiedy nie myśli się logicznie. Panie z tego zakładu w sposób taktowny i uprzejmy pomagają przejść przez wszystkie formalności związane z pochówkiem. Rzetelność, fachowość doradztwa oraz perfekcyjne wywiązanie się z powierzonych usług, uczciwie rozliczenie z kwoty zasiłku to jedne z licznych atutów tego zakładu.
Bogdan Rejski napisał/a 22 kwietnia, 2014
Jesteśmy zadowoleni z usług Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Zakład spełnił w pełni nasze oczekiwania
Ewa Dunisławska napisał/a 28 marca, 2014
Jestem bardzo zadowolona z wyboru Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Pracownicy wykazali się taktem w tak trudnych chwilach. Organizacja o przebieg pogrzebu było na bardzo wysokim poziomie
Rafał Wienbowski napisał/a 24 marca, 2014
Bardzo profesjonalna oprawa uroczystości przeprowadzona z dużym taktem i kulturą. Dlatego też skorzystałem z usług FZP ponownie.
Jadwiga Wojewódka napisał/a 21 marca, 2014
Bardzo profesjonalna obsługa na wysokim poziomie pod każdym względem. Bardzo ciekawa i niespotykana oprawa wokalno-muzyczna. Rodzinne podejście do ludzi.

Organizacja pogrzebu to również przedsięwzięcie logistyczne. Ilość spraw, które trzeba ze sobą pogodzić często powoduje problemy i zakłopotanie naszych klientów. W naszej firmie pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności pogrzebowe. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych