Opinie klientów są niezwykle ważnym elementem dla każdego przedsiębiorcy.

Opinie

Zdaniem wszystkich zgromadzonych, zarówno przygotowania do pogrzebu jak i cała uroczystość były na najwyższym poziomie. Wszystko odbyło się w sposób bardzo profesjonalny. Pogrzeb mojego ojca był godny, taki jaki chciałem by był. Rodzina i znajomi z uznaniem potwierdzili moje spostrzeżenia. Na uwagę zasługuje zarówno też oprawa słowno-organizacyjna całej uroczystości zagwarantowana przez właściciela zakładu.
ADAM NOWAK

19 marca 2014

Bardzo profesjonalna obsługa na wysokim poziomie pod każdym względem. Bardzo ciekawa i niespotykana oprawa wokalno-muzyczna. Rodzinne podejście do ludzi.
Jadwiga Wojewódka

21 marca 2014

Bardzo profesjonalna oprawa uroczystości przeprowadzona z dużym taktem i kulturą.
Dlatego też skorzystałem z usług FZP ponownie.
Rafał Wienbowski

24 marca 2014

Jestem bardzo zadowolona z wyboru Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Pracownicy wykazali się taktem w tak trudnych chwilach. Organizacja o przebieg pogrzebu było na bardzo wysokim poziomie
Ewa Dunisławska

28 marca 2014

Jesteśmy zadowoleni z usług Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego.
Zakład spełnił w pełni nasze oczekiwania
Bogdan Rejski

22 kwietnia 2014

Zakład Pogrzebowy stanął na wysokości zadania. Obsługa bardzo dobra, przyjemna. Bardzo szybka obsługa co do wypełniania dokumentów. Pracownicy zakładu bardzo mili, dokładni, kulturalni. Właściciel miał zapięte wszystko na ostatni guzik. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła bez niespodzianek. Głos w trakcie śpiewu właściciela zakładu na cmentarzu brzmiał bardzo czysto i profesjonalnie. Gdybym w przyszłości miała wybrać zakład pogrzebowy to bym się udała do Zakładu Pogrzebowego Pawłowski. Dziękuję
Dorota Kotlenga

29 kwietnia 2014

Wciągu dwóch lat dane było mi dwukrotnie korzystać z usług FORDOŃSKIEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO MAREK PAWŁOWSKI. To że wróciłam tam ponownie świadczy jedynie o wysokiej jakości usług oraz kompetencji pracowników tego zakładu. W obliczu nieszczęscia jakie dotyka człowieka po utracie bliskiej osoby, kiedy nie myśli się logicznie. Panie z tego zakładu w sposób taktowny i uprzejmy pomagają przejść przez wszystkie formalności związane z pochówkiem. Rzetelność, fachowość doradztwa oraz perfekcyjne wywiązanie się z powierzonych usług, uczciwie rozliczenie z kwoty zasiłku to jedne z licznych atutów tego zakładu.
Hanna Rewers

15 czerwca 2014

USŁUGA POGRZEBOWA WYKONANA Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM, ZE ZROZUMIENIEM CIĘŻKICH CHWIL PRZEŻYWANYCH PRZEZ RODZINĘ. WIELE CIEPŁYCH SŁÓW I CHĘĆ UDZIELENIA WSZELKIEJ POMOCY W ORGANIZACJI POGRZEBU POMOGŁY NAM BARDZO. Z SERCA DZIĘKUJEMY
Tomasz Straszewski

24 marca 2015

Pragnę serdecznie podziękować Panu za otrzymaną informację o mszach św. za naszych drogich zmarłych; w naszym przypadki ś.p. kochanego Męża, Tatusia i Dziadziusia Dionizego. Pierwszy raz spotykam się z takim profesjonalizmem, ze wspaniałą tradycją i wysoką kulturą Pana jako Szefa Zakładu Pogrzebowego. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i przesyłam pozdrowienia.
Elżbieta Łobanowska-Woźna z rodziną

3 listopada 2016

Podziękowanie
W dniach wielkiego smutku po stracie ukochanego syna DAMIANA spotkałem się z niezwykłym zrozumieniem osób reprezentujących Fordoński Zakład Pogrzebowy Marek Pawłowski.
Serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej, wspólną modlitwę oraz wszelką życzliwość.
Krzysztof Opozda

12 stycznia 2017

Duży szacunek dla pana panie Marku i firmy pogrzebowej tak profesjonalnie poprowadzona żałobna ceremonia i prowadzony przez Pana rożaniec oraz oprawa muzyczna w kościele i podczas chowania trumny do grobu wyrażam wam wszystkim niski skłon do pasa – córka MARIA ZGODA Z DOMU ŚLEDZIK WSZYSTKIM POLECAĆ WAS BEDZIEMY
MARIA ZGODA Z DOMU ŚLEDZIK

14 lipca 2017

Czasami trudno wyrazić wdzięczność.Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuca sie w oczy ich ogromne zaangażowanie i szacunek, z jakim traktują zmarłego. Ceremonia pogrzebowa była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Oni nie tylko wykonują swoją prace. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu mojego ojca Janusza. Wdzięczna córka.
Joanna Birkholz

7 września 2017

Podziękowania dla całego Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego!!!
„Jedynie prawdziwy człowiek
zauważy potrzeby innego człowieka.
Jedynie człowiek wielkiego serca
wyciągnie doń pomocną dłoń.”

Sz. P. Marku Pawłowski

Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody, wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń. Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną Naszej Rodzinie z serca DZIĘKUJEMY Panu oraz całemu Fordońskiemu Zakładowi pogrzebowemu!!!!!!

JESTEŚCIE WIELCY!!!!

Pozdrawiam Maria z Borówna

Maria Zgoda

28 października 2017

Właśnie minęło pół roku od kiedy Fordonski Zakład Pogrzebowy pod przewodnictwem p.Marka Pawłowskiego pomógł mi przejść przez trud ostatniego pożegnania mojego męża Ryszarda.Wszystko odbyło się sprawnie,szybko i profesjonalnie.Piękna ceremonia.Nigdy nie uczestniczyłam w tak zorganizowanym pogrzebie.Jeszcze raz bardzo dziękuję! Dziękuję również za intencje mszalne za zmarłych .
Elżbieta Piwonska

31 października 2017

Wszystkim, z Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli w pogrzebie i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Fabianka. Serdeczne podziękowanie.
Panu Markowi jesteśmy bardzo wdzięczni, za to że JAKO JEDYNY W BYDGOSZCZY, zgodził się stworzyć pamiątkę po naszym synku Fabianku, która zostanie dla nas ważna do końca życia.
DZIEKUJEMY, RODZICE FABIANKA Z RODZEŃSTWEM

9 grudnia 2017

Dziękuję za takt, zrozumienie, profesjonalizm!
Elżbieta Lubieniecka

22 sierpnia 2018

Bardzo dobra jakość i po prostu profesjonalne podejście do trudnej sytuacji rodziny, Dziękujemy
Nawroccy

8 grudnia 2018

Organizacja pogrzebu to również przedsięwzięcie logistyczne. Ilość spraw, które trzeba ze sobą pogodzić często powoduje problemy i zakłopotanie naszych klientów. W naszej firmie pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności pogrzebowe. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych