OPINIE

Opinie

Opinie klientów są niezwykle ważnym elementem dla każdego przedsiębiorcy.
Jeżeli jesteś zadowolony z usług świadczonych przez Fordoński Zakład Pogrzebowy zostaw swoją opinię.

17 thoughts on “OPINIE

 1. ADAM NOWAK

  Zdaniem wszytskich zgromadzonych, zarówno przygotowania do pogrzebu jak i cała uroczystość były na najwyższym poziomie. Wszystko odbyło się w sposób bardzo profesjonalny. Pogrzeb mojego ojca był godny, taki jaki chciałem by był. Rodzina i znajomi z uznaniem potwierdzili moje spostrzeżenia. Na uwagę zasługuje zarówno też oprawa słowno-organizacyjna całej uroczystości zagwarantowana przez właściciela zakładu.

 2. Jadwiga Wojewódka

  Bardzo profesjonalna obsługa na wysokim poziomie pod każdym względem. Bardzo ciekawa i niespotykana oprawa wokalno-muzyczna. Rodzinne podejście do ludzi.

 3. Rafał Wienbowski

  Bardzo profesjonalna oprawa uroczystości przeprowadzona z dużym taktem i kulturą. Dlatego też skorzystałem z usług FZP ponownie.

 4. Ewa Dunisławska

  Jestem bardzo zadowolona z wyboru Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Pracownicy wykazali się taktem w tak trudnych chwilach. Organizacja o przebieg pogrzebu było na bardzo wysokim poziomie

 5. Dorota Kotlenga

  Zakład Pogrzebowy stanął na wysokości zadania. Obsługa bardzo dobra, przyjemna. Bardzo szybka obsługa co do wypełniania dokumentów. Pracownicy zakładu bardzo mili, dokładni, kulturalni. Właściciel miał zapięte wszystko na ostatni guzik. Cała ceremonia pogrzebowa przebiegła bez niespodzianek. Głos w trakcie śpiewu właściciela zakładu na cmentarzu brzmiał bardzo czysto i profesjonalnie. Gdybym w przyszłości miała wybrać zakład pogrzebowy to bym się udała do Zakładu Pogrzebowego Pawłowski. Dziękuję

 6. Hanna Rewers

  Wciągu dwóch lat dane było mi dwukrotnie korzystać z usług FORDOŃSKIEGO ZAKŁADU POGRZEBOWEGO MAREK PAWŁOWSKI. To że wróciłam tam ponownie świadczy jedynie o wysokiej jakości usług oraz kompetencji pracowników tego zakładu. W obliczu nieszczęscia jakie dotyka człowieka po utracie bliskiej osoby, kiedy nie myśli się logicznie. Panie z tego zakładu w sposób taktowny i uprzejmy pomagają przejść przez wszystkie formalności związane z pochówkiem. Rzetelność, fachowość doradztwa oraz perfekcyjne wywiązanie się z powierzonych usług, uczciwie rozliczenie z kwoty zasiłku to jedne z licznych atutów tego zakładu.

 7. Tomasz Straszewski

  USŁUGA POGRZEBOWA WYKONANA Z PEŁNYM PROFESJONALIZMEM, ZE ZROZUMIENIEM CIĘŻKICH CHWIL PRZEŻYWANYCH PRZEZ RODZINĘ. WIELE CIEPŁYCH SŁÓW I CHĘĆ UDZIELENIA WSZELKIEJ POMOCY W ORGANIZACJI POGRZEBU POMOGŁY NAM BARDZO. Z SERCA DZIĘKUJEMY

 8. Elżbieta Łobanowska-Woźna z rodziną

  Pragnę serdecznie podziękować Panu za otrzymaną informację o mszach św. za naszych drogich zmarłych; w naszym przypadki ś.p. kochanego Męża, Tatusia i Dziadziusia Dionizego. Pierwszy raz spotykam się z takim profesjonalizmem, ze wspaniałą tradycją i wysoką kulturą Pana jako Szefa Zakładu Pogrzebowego.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuję i przesyłam pozdrowienia.

 9. Krzysztof Opozda

  Podziękowanie
  W dniach wielkiego smutku po stracie ukochanego syna DAMIANA spotkałem się z niezwykłym zrozumieniem osób reprezentujących Fordoński Zakład Pogrzebowy Marek Pawłowski.
  Serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej, wspólną modlitwę oraz wszelką życzliwość.

 10. MARIA ZGODA Z DOMU ŚLEDZIK

  Duży szacunek dla pana panie Marku i firmy pogrzebowej tak profesjonalnie poprowadzona żałobna ceremonia i prowadzony przez Pana rożaniec oraz oprawa muzyczna w kościele i podczas chowania trumny do grobu wyrażam wam wszystkim niski skłon do pasa – córka MARIA ZGODA Z DOMU ŚLEDZIK WSZYSTKIM POLECAĆ WAS BEDZIEMY

 11. Joanna Birkholz

  Czasami trudno wyrazić wdzięczność.Chciałabym jednak napisać kilka dobrych słów o pracownikach Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego. Przede wszystkim rzuca sie w oczy ich ogromne zaangażowanie i szacunek, z jakim traktują zmarłego. Ceremonia pogrzebowa była wykonana w bardzo piękny i elegancki sposób. Oni nie tylko wykonują swoją prace. Sprawiają wrażenie osób głęboko przejętych bólem rodziny zmarłego. Bardzo im dziękuję za takie podejście do obsługi pogrzebu mojego ojca Janusza. Wdzięczna córka.

 12. Maria Zgoda

  Podziękowania dla całego Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego!!!

  „Jedynie prawdziwy człowiek

  zauważy potrzeby innego człowieka.

  Jedynie człowiek wielkiego serca

  wyciągnie doń pomocną dłoń.”

  Sz. P. Marku Pawłoski

  Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać.

  Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.

  Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody,

  wytrwale i do końca wyciągać przyjazną dłoń.

  Za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność

  okazaną Naszej Rodzinie

  z serca DZIĘKUJEMY Panu oraz całemu Fordońskiemu Zakładowi pogrzebowemu!!!!!!

  JESTEŚCIE WIELCY!!!!

  Pozdrawiam Maria z Borówna

 13. Elżbieta Piwonska

  Właśnie minęło pół roku od kiedy Fordonski Zakład Pogrzebowy pod przewodnictwem p.Marka Pawłowskiego pomógł mi przejść przez trud ostatniego pożegnania mojego męża Ryszarda.Wszystko odbyło się sprawnie,szybko i profesjonalnie.Piękna ceremonia.Nigdy nie uczestniczyłam w tak zorganizowanym pogrzebie.Jeszcze raz bardzo dziękuję! Dziękuję również za intencje mszalne za zmarłych .

 14. DZIEKUJEMY, RODZICE FABIANKA Z RODZEŃSTWEM

  Wszystkim, z Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli w pogrzebie i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Fabianka. Serdeczne podziękowanie.
  Panu Markowi jesteśmy bardzo wdzięczni, za to że JAKO JEDYNY W BYDGOSZCZY, zgodził się stworzyć pamiątkę po naszym synku Fabianku, która zostanie dla nas ważna do końca życia.

 15. Nawroccy

  Bardzo dobra jakość i po prostu profesjonalne podejście do trudnej sytuacji rodziny, Dziękujemy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *