Opinie klientów są niezwykle ważnym elementem dla każdego przedsiębiorcy.

Opinie

Dodaj opinię w Google

ul. Wyzwolenia 5 (Fordon)

 

Wyślij SMSem link do dodania opinii

ul. Grudziądzka 20 (Centrum)

 

Wyślij SMSem link do dodania opinii

lub na naszej stronie

Opinie

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany.
50 wpisów.
Elka napisał/a 5 czerwca, 2024
Szczerze to te wszystkie opinie Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego wyglądały dla mnie wprost niewiarygodnie, ale jako osoba która skorzystała z usług - potwierdzam te wszystkie 5 gwiazdek to zasłużona ocena.
Ewa Rutkowska napisał/a 17 kwietnia, 2024
Dziękuję bardzo w imieniu całej rodziny Panu Markowi Pawłowskiemu z Zespołu Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego za zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego ojca Sofroniusza. Ceremonia była wykonana profesjonalnie w przepiękny i elegancki sposób. Niespotykana ciekawa oprawa wokalno-muzyczna. Przepięknie wykonane pieśni w kościele i przy grobie poruszyły każde serce. Niezwykła oprawa florystyczna, piękne świeże kwiaty. Wybór tego Zakładu był z polecenia osoby wcześniej korzystającego z jego usług. Z czystym sumieniem polecam Fordoński Zakład Pogrzebowy.
NK napisał/a 20 grudnia, 2023
Dziękuję za pięknie przygotowaną uroczystość i profesjonalną pomoc w tak ciężkim dla naszej rodziny czasie. Przede wszystkim dziękuję za dbałość o szczegóły, cierpliwość i wysłuchanie nas. Wieńce z ulubionymi herbacianymi różami mojego taty były pięknym detalem. Jeszcze raz dziękujemy. Jesteście profesjonalistami, których z czystym sumieniem można polecać.
Barbara Milewska napisał/a 11 grudnia, 2023
W imieniu swoim oraz całej rodziny Milewskich składam na racę właściciela i pracowników firmy Fordoński serdeczne podziękowania za wykonaną przepiękną ceremonię pogrzebową. Niech Pan Bóg w swojej dobroci nie ustaje obdzielać was łaskami i wszelkim dobrem.
K. M. napisał/a 31 października, 2023
Firma okazała się najtańsza, a wszystko przebiegło pomyślnie dlatego daje 5 gwiazdek i polecam
Krystyna Calik napisał/a 17 października, 2023
W imieniu całej rodziny pragnę serdecznie podziękować za organizację pogrzebu, mojej mamy Wandy w pełni profesjonalną,na najwyższym poziomie. śpiew szefa wyciskający wszystkim łzy. Cała oprawa pogrzebu, przepiękna. Serdeczne Bog Zapłać
Ewa Murawska napisał/a 28 września, 2023
Dziękuję bardzo w imieniu całej rodziny Panu Markowi Pawłowskiemu z Zespołem Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego za zorganizowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Ceremonia była wykonana profesjonalnie w bardzo piękny i elegancki sposób. Niespotykana ciekawa oprawa wokalno-muzyczna. Przepięknie wykonane pieśni przy grobie poruszyły każde serce. Niezwykła oprawa florystyczna, piękne świeże kwiaty. Dziękuję również za załatwienie transmisji mszy świętej w internecie na żywo dzięki czemu rodzina mieszkająca za granicą mogła uczestniczyć w pogrzebie. Wybór tego Zakładu był z polecenia osoby wcześniej korzystającej z jego usług. Z czystym sumieniem polecam Fordoński Zakład Pogrzebowy.
Tomasz Gotowski napisał/a 20 września, 2023
Pragnę z rodziną bardzo podziękować za piękną uroczystość pogrzebową mojej mamy Anny. Zarówno my jak i pozostali uczestnicy byli zachwyceni dekoracjami kwiatowymi, oprawą muzyczną i lektorską oraz śpiewem solisty. Dziękuję za pełen profesjonalizm, cierpliwość,i gotowość udzielenia wszelkiej pomocy w tak trudnym dla rodziny czasie. BARDZO POLECAM.
Danuta Kruzińska napisał/a 16 września, 2023
Wraz z rodziną serdecznie chciałam podziękować zespołowi zakładu pogrzebowego z ul.Czartoryskiego, za pomoc w organizacji pochówku. Załatwieniu formalności zwiazanych z tą smutną w moim życiu chwilą- pani Agacie za troskę i poradę oraz mistrzyni ceremonii pani Paulinie za rozmowę i piękne poprowadzenie ceremonii pogrzebowej ujeła ona wszystki moje prośby w swojej przemowie i oprawie muzycznej. Bardzo polecam ten zakład.
Jerzy Smoleń napisał/a 10 sierpnia, 2023
Z całego serca dziękuję Panu Markowi Pawłowskiemu oraz całemu zespołowi Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego za pełną empatii, szacunku i wzruszenia ceremonię pogrzebową mojej kochanej Żony Marleny. Każdy element ceremonii był wyjątkowy: od różańca po oprawę muzyczną i florystyczną. Szczególnie dziękujemy również Panu Mariuszowi, który zaopiekował się nami od momentu przekroczenia progu zakładu i ułatwił przetrwanie tego bolesnego dla nas czasu oraz pomógł w dopełnieniu formalności.. Polecam usługi Fordońskiego Zakładu Pogrzebowego każdemu, kto chciałby zapewnić swoim bliskim uroczyste i pełne godności ostatnie pożegnanie. Z wyrazami szacunku Jerzy z Rodziną
Tomasz Galla napisał/a 31 lipca, 2023
Fordońskiemu Zakładowi Pogrzebowemu serdeczne Bóg zapłać za profesjonalizm, empatię i szacunek okazany w ostatniej drodze Męża i Ojca Składa rodzina Galla
Hanna z rodziną napisał/a 6 czerwca, 2023
Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie godnej i wzruszającej uroczystości pogrzebowej mojej kochanej Mamy Haliny. Empatia, profesjonalizm, niezwykła oprawa florystyczna, a przede wszystkim muzyczna w wykonaniu Pana Marka Pawłowskiego. Wszystko wypadło idealnie. Uzyskaliśmy też pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Na pewno będziemy polecać Zakład Pogrzebowy Pana Marka Pawłowskiego.
Dorota Woźniakowska napisał/a 17 maja, 2023
Na przestrzeni ostatnich lat miałam smutną sposobność uczestniczenia w kilku uroczystościach pogrzebowych organizowanych przez Fordoński Zakład Pogrzebowy i z pełnym przekonaniem pragnę stwierdzić, iż poziom oferowanych usług pozostaje na niezmienionym - bardzo wysokim - poziomie, o czym przekonałam się wczoraj po raz kolejny, odprowadzając na miejsce wiecznego odpoczynku mojego Siostrzeńca. Organizacja ostatniego pożegnania przebiegła profesjonalnie, sprawnie, dyskretnie, z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz z szacunkiem i dużą dozą cierpliwości dla pozostającej w żałobie Rodziny. Gorąco rekomenduję firmę Pana Marka Pawłowskiego.
Anna Styczyńska napisał/a 17 maja, 2023
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować p. Markowi i całemu Personelowi za profesjonalne podejście do klienta w tych trudnych chwilach i ogromne zaangażowanie. Pan Marek służy pomocą z wielkim spokojem i cierpliwością, tłumaczy każdy szczegół związany z ceremonią, spełnia każde życzenie. Cała ceremonia, oprawa, różaniec, przemowa, śpiew pięknym głosem..wszystko na najwyższy poziomie. Z całego serca dziękuję i polecam.
Olaf Styczyński napisał/a 16 maja, 2023
Od początku, jak weszliśmy do biura zostaliśmy otoczeni ciepłą opieką, profesjonalizm Pana Marka to czysty kunszt. Wszystkie sprawy zostały załatwione od początku do końca, wszystko było dopięte na ostatni guzik, każde nasze (nie najmniejsze) wymagania zostały spełnione, nawet ponad to. Kontakt z Panem Markiem jak i z pracownikami na najwyższym poziomie. Cała ceremonia, oprawa, otoczka jak i background 10/10. Jeżeli ktoś chce pożegnać najbliższą osobę dostojnie i z należytym szacunkiem, to jak najbardziej Fordoński Zakład Pogrzebowy jest adekwatnym miejscem. Z czystym sumieniem mogę polecić. Przy tak nieprzyjemnych okolicznościach jakimi są pogrzeby, Pan Marek potrafi się zaopiekować klientem i przynajmniej na ile to możliwe umilić ten dzień.
Marzenna z braćmi napisał/a 15 kwietnia, 2023
Chciałabym w imieniu swoim i najbliższych podziękować całemu zespołowi za pomoc i pełen profesjonalizm. Cała ceremonia była przeprowadzona uroczyście i z pełnym szacunkiem dla naszej mamy. Dziękujemy również za piękną i wyciskającą łzy oprawę muzyczną, wykonaną przez Pana Marka. Serdecznie polecamy.
Paweł z rodziną napisał/a 8 marca, 2023
Bardzo dobry zakład pogrzebowy, organizowaliśmy pogrzeby z ta firma już dwa razy i za każdym razem ten sam standard. Pomimo upływu czasu cena pogrzebu pozostała ta sama. Polecam
Małgorzata Sobota napisał/a 9 lutego, 2023
W imieniu całej rodziny pragnę podziękować za organizację pogrzebu,w pełni profesjonalną,na najwyższym poziomie. Przepiękne wieńce,a śpiew szefa wyciskający wszystkim łzy. Cała oprawa pogrzebu, przepiękna. Bardzo dziękuję
Elżbieta napisał/a 6 lutego, 2023
Fordoński Zakład Pogrzebowy to profesjonalna firma z pracownikami o wielkich sercach, którzy zawsze chętnie pomogą. Świetnie zorganizowany pogrzeb i przepiękna oprawa kwiatowa. Moja babcia była zachwycona całą ceremonią zorganizowaną dla dziadka
Anna Makowska napisał/a 6 lutego, 2023
W imieniu całej Rodziny, pragiemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania całemu Zespołowi Fordońskiemu Zakładowi Pogrzebowemu za profesjonalne wykonanie usług, organizację oraz empatię i serdeczność. Ogromnie polecamy. Uroczystość przygotowana na najwyższym poziomie. Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy z całe serca Rodzina Makowskich

Organizacja pogrzebu to również przedsięwzięcie logistyczne. Ilość spraw, które trzeba ze sobą pogodzić często powoduje problemy i zakłopotanie naszych klientów. W naszej firmie pomożemy Państwu załatwić wszystkie formalności pogrzebowe. Udzielimy szczegółowych informacji na temat zaświadczeń do ZUS lub USC. Zapraszamy do kontaktu!

Pomoc w załatwianiu formalności pogrzebowych