Wysokie standardy obsługi powinny być normą w każdym zakładzie pracy, w którym kluczowy jest kontakt z Klientem. Są jednak takie firmy, w których szacunek dla Klienta odgrywa szczególną rolę. Należą do nich zakłady pogrzebowe.

Zakład pogrzebowy to nie tylko miejsce oraz ludzie, których zawodową misją jest pomoc rodzinom w organizacji uroczystości pogrzebowych. To właśnie w zakładzie pogrzebowym zapadają najważniejsze ustalenia i decyzje Rodzin Osób Zmarłych. W zakładzie pogrzebowym odbywają się rozmowy dotykające najważniejszych spraw i najczulszych strun ludzkiego serca – gdy trzeba wspomnieć kogoś, kto odszedł na zawsze. Dlatego tak ważne jest, aby obsługa Klienta w zakładzie pogrzebowym została powierzona osobom, które posiadają odpowiednie predyspozycje do tego typu zadań.

Fordoński Zakład Pogrzebowy w Bydgoszczy jako jeden ze swoich priorytetów ustalił właśnie profesjonalną obsługę Klienta. Profesjonalizm ten oznacza nie tylko możliwość zaproponowania Rodzinom Zmarłych szerokiej gamy usług pogrzebowych oraz wszelkich produktów, które są niezbędne do tego, aby pogrzeb przebiegał godnie i elegancko, ale także związany jest z traktowaniem Klienta z najwyższym szacunkiem, z wielką kulturą osobistą i empatią.

To właśnie empatia zdaje się być słowem-kluczem w kontakcie z Klientem w zakładzie pogrzebowym. Sam Klient bowiem może być zbolały i zagubiony, co z kolei nie sprzyja podejmowaniu decyzji. Wtedy pracownik zakładu pogrzebowego powinien wsłuchać się w to, co wypowiedziane, ale bardziej jeszcze w to, co nie wypowiedziane – aby móc przedstawić Rodzinie Zmarłego różne możliwości przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Wszystko to zaś z wyczuciem momentu, aby nieodpowiednim słowem, gestem, zachowaniem nie pogłębiać jeszcze bólu osób, które straciły Bliską Osobę.

pogrzeb w Bydgoszczy

Usługi pogrzebowe w Bydgoszczy

Fordoński Zakład Pogrzebowy w Bydgoszczy stara się w każdym momencie podkreślać najwyższy szacunek nie tylko względem pogrążonej w żałobie Rodziny, ale także względem Zmarłego. Z myślą o wyrażeniu tego szacunku w naszej ofercie posiadamy w naszej ofercie niezbyt często spotykane usługi – takie jak warta honorowa przy trumnie czy zamówienie przez zakład pogrzebowy za konkretnego Zmarłego Mszy Świętej. Wielką uwagę także przykładamy do przygotowania wyjątkowej oprawy muzycznej.

Jako firma, pragniemy, aby nasz zakład pogrzebowy z Fordonu był nie tylko miejscem, w którym mogą mieć Państwo pewność sprawnego zorganizowania uroczystości żałobnych. Chcemy bowiem – przede wszystkim – być towarzyszem dla Rodzin Zmarłych w tych trudnych chwilach. Czasem bowiem najważniejsza staje się zwykła ludzka troska i obecność. Na nią zawsze mogą Państwo w Fordońskim Zakładzie Pogrzebowym w Bydgoszczy liczyć.